Přeskočit záhlaví a nabídky
MPO v provozu

BETAVERZE WINDOW-EYES 5.0

29. listopadu 2004

K tomuto datu uvolňuje společnost GW Micro betaverzi Window-Eyes 5.0. Ke stažení bude na adrese: www.gwmicro.com
Jakmile bude k dispozici podpora češtiny pro tuto verzi, samozřejmě ji naleznete také na našich stránkách.

Tato nová verze se vyznačuje nejúplnější podporou populárního textového editoru MS Word. Uživatelé tak nyní mohou využít všechny možnosti tohoto editoru. Vedle stoprocentní přesnosti zobrazení textu Window-Eyes 5.0 například také nově nabízí podporu tabulek, sloupců a polí, čtení komentářů nebo sledování změn.
Window-Eyes 5.0 také jako první odečítač nabízí kompletní slovník barev. Namísto složitého popisu barvy, jako je třeba "r204, g51, b51", teď oznámí "odstín" určité barvy, jestliže už nenalezne její přesnou specifikaci.

WINDOW-EYES SP4

8. října 2004

Ode dnešního dne si můžete na našich stránkách stáhnout opravný balíček 4 pro Window-Eyes 4.5, který řeší problémy kompatibility s posledním vydáním opravného balíčku Windows XP SP2. Po instalaci Window-Eyes 4.5 SP4 je nutné znovu provést český update. Potřebné aktualizované soubory na našich stránkách najdete v sekci SOUBORY KE STAŽENÍ

ALVA MOBILE PHONE ORGANIZER

8. října 2004

Společnost ALVA B.V. v těchto dnech uvolnila do své dealerské sítě softwarový upgrade multifunkčního zápisníku ALVA MPO 5500. Stávající funkce jsou rozšířeny o možnost připojení MPO k PC jako terminálu i s využitím brailské klávesnice a také synchronizace E-mailu s programem Microsoft Outlook. Podrobnější popis nové verze a termíny prezentací MPO vyvěsíme co nejdříve také na našem webu.