Přeskočit záhlaví a nabídky
MPO v provozu
ALVA MPO 5500
ALVA MPO 5500 je integrované zařízení koncepce vše v jednom určené pro správu osobních informací poskytující mobilní a komunikační funkce - kdykoliv, kdekoliv a v pohybu.
vodorovná linka

obrázek ALVA 544 Satellite v provozu
ALVA 544 Satellite Traveller
Skutečně mobilní brailský zobrazovač ALVA 544 Satellite Traveller je nejnovější model brailského zobrazovače úspěšné řady Satellite.
vodorovná linka

obrázek ALVA Satellite displej
ALVA 544 Satellite
Chcete-li vědět, jak atraktivní může brailský displej být, vyzkoušejte mimořádně tenký, lehký, a zároveň velmi solidní brailský displej ALVA 544 Satellite.
vodorovná linka

obrázek ALVA 570 Satellite PRO
ALVA 570 Satellite PRO
Kdekoli potřebujete pracovat se stolním počítačem, ALVA 570 Satellite PRO splní, nebo dokonce předčí vaše požadavky. Hledáte-li kvalitní brailský výstup, snadno ovladatelný, se širokou škálou navigačních možností, maximálně odolný, ALVA 570 Satellite PRO je zde, aby vám posloužil.
vodorovná linka

ALVA Braille Terminal 320
Sice malý svými rozměry, ale velký svými možnostmi. Tento displej můžete vzít s sebou kamkoli. Originální design, příruční velikost, nízká váha a především nízká cena z něho jistě činí pozoruhodný výrobek
vodorovná linka

ALVA Braille Terminal 340
Tento terminál byl stažen z výroby i z prodeje. Avšak jeho servis zajišťujeme samozřejmě i nadále.
vodorovná linka

logo Window-Eyes
Window-Eyes 4.5 SP3
Window-Eyes 4.5 SP3 je plně lokalizovaný odečítač obrazovky počítače, který prostřednictvím hlasu a hmatu zpřístupňuje zrakově postiženým uživatelům PC vše, co se děje na obrazovce. vodorovná linka